1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Miller McQuitty-Brown, Auden Parish, Connor Botha
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Daniel Gabb, Zach Morris, Finn Askew
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Adam Palmer, Joseph McMenamin, Oliver Monaghan
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Ethan O'Rourke, Logan Pickering, John Redd VII
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
Ben Waterman, Matthew Toms, Kobi Martin
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
KYE TAYLOR, Josh Murphy, Nicholas Stoddart
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Matthew Coombes, Kai Watson, Joe Collins
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Will Savage, Max Hunter, Patrick Eley
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Umina SLSC Inc |
Team A
|
Lachlan Braddish, Blake Hessel, Brock Ray
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Team A
|
Harrison Crowley, Charles Mowbray, Cooper Robinson, Declan Guildea
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Nathan JAY, Noah Steiner, Riley DIXON
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Liam Albertsen, Seth Wood, Kaan Karadag
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Flynn Kinsey, Timothy Hannan, Tyler Walsh
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Max Moore, Flynn Ross, Hamish Farquharson-Selby
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Christies Beach SLSC |
Team A
|
Angus Mackay, Cooper Bristow, Lachlan Campbell
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Team B
|
Finn ROSS, Nicholas Middleton, Max BUCKLEY
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Team C
|
BEN REES, BAILEY CONNOLLY, Jayden Wright
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Toby Mayes, Sam Frost, Beau Meehan
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Maroubra SLSC |
Team A
|
Kyle OSullivan, Jacob Phillips, Brock Punton, Easton Churchill
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Kieran Webb, Sunny Williams, Noah Andrew
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
William Banister, Rhys Telfer, Finlay Browning
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Sumner (NZ) |
Team A
|
Thomas MacGibbon, Taylor Chamberlain, Sebastian Ferguson
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Glenelg SLSC |
Team A
|
Gabriel Mangelsdorf, Jed Ffrench, Nicholas Brookes
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Torquay SLSC |
Team A
|
Archie Vernon, Jayden Schram, Josh Patterson
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Benjamin Tumelty, Zen Heaton, Cory Hutchison
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Swansea Belmont SLSC |
Team B
|
Kyle Lehmann, SAXON COATES, Oliver Fox
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Cudgen Headland SLSC |
Team B
|
Liam Worling, Rory MacPhail, Joseph Warne
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Newport SLSC |
Team B
|
Oscar Smith, Braden Newling, Kye Gale, James Simmonds
|
Heat 4 |
0 |
|
999 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Keaton Pollington, Harrison Williams, Zachery Tasker
|
Heat 2 |
0 |
|